A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Big Basta - Himni I Rruges  (Feat. Stresi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Featuring

Stresi

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Himni I Rruges" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...