A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Basta - Trafik  (Feat. Lyrical Son)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2012

2012-12-31T00:00:00

Featuring

Lyrical Son

Këngë e albumit:

"Radio And Club"


BIG CITY
yEAHH(3x)

Ka sene qe sbon me dit
yeah
Mbaje koken lart edhe ec drejt(bb)
Ku rruga ka shum trafik

(Lyrical SON)

Jom kon i kulturum para se me ngu RAP
Thmi i edukum me palloma n'xhep
Gjith i interesum per femna e lek
Shum i komplikum per moshen e vet
E sot thom faleminderit ZOT
per tona qe i kom edhe tona qe nuk jon
Prap faleminderit ZOT
per krejt qka kom pas dje e krejt qka kom sot
plot arsye per mu qu nmengjes
i inspirum nmes edhe pse full me stres
Kalojn ditet javet shpejt si sekonda
Jeten se kom film po thriller me episoda
metoda jeh po pershtatum secili nmenyr tvet
veq faret prej situates dhe stilin ja la mases
ska pengesa qe nalen se mo gabime nuk boj
se ka njerz qu nuk falin...

Reff...
Ka sene qe sbon me dit
Mbaje koken lart dhe ec drejt
Ku rruga ka shum trafik

(BIG BASTA)

Dit e nat qyteti ka rradh
Makinat bejne trafik dhe njerzit kan pak
Temat kryesore sfidat ,
radio gazeta dhe semafori i kuq politika
un nga ti msova shum gjona heshtja eshte NONA
interesant se si nderlikohen gjonat
menohesh tbesh mir, quhesh snupi FACT UP
ke vetem ca persona qe do ulin prap

LULET E VJESHTES NE KETONE HEDHUR
RRUGET JAN PERPJEKUR NGA NJE MORI NJERZISH
JEMI SHUM LARG NE NGA SOT NE TE ARDHMEN
PASKA SHUM RREZIKeee E DI KU DO DALI////

(X3)
NKET BOT,Ka sene qe sbon me dit
ti maje koken lart dhe ec drejt
ku rruga ka shum trafikk

Lyrical son & Big Basta, Big CITY
WHAT'S UP


Ky tekst u dërgua nga Dijedon Ajvazi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018