A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Basta - N'laborator  (Feat. Samanta Karavella)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Samanta Karavella

Këngë e albumit:

"N'laborator"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'laborator" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...