A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Basta & Levels - Maria (Une E Dua Barin 2)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2014

2014-07-28T15:05:49

Më Shumë Nga

Levels

Këngë e albumit:

"Mixtape"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maria (Une E Dua Barin 2)" kënduar nga Big Basta & Levels.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta & Levels i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...