A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Big Basta - Kenga Jote


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/05/2013

2013-05-24T13:14:30

Muzika & Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

Supersonic

Këngë e albumit:

"Mixtape"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga Jote" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018