A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big H
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Big H është këngëtar i njohur. Eshte antari i grupit te njohur shqiptare O.T.R. ALBUME ENDE NUK KA KRIJUAR POR PER KETE GJE JA KA FILLUAR ESHTE DUKE MENDUAR TE BEJE DISA KENGE TE REJA. QYSH I VOGEL BIG-H ISHTE I APASIONUAR MBAS MUZIKES REP EDHE KETE GJE JA ARRITI TA BENTE EDHE VETE.KY KA KENEGE SI BLOWIN UP -SHQIPEZ FROM THE BLOCK-ALL THEM HASLES DHE KENGA E TI E CILA ESHTE PUBLIKURE ESHTE BUCK EM DOWN EDHE KJO E BERE GJITHHASHTU ME ANTARE TE O.T.R

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  gentrit  

Anëtar i labelit

O.T.R.