A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Big Kik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Korrik 2019, Big Kik publikon videoklipin "BIG"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta

Diti-G


Tags: Big Kik

Big Kik në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë