A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Mama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  138
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Big Mama është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja e famshme nga Tetova, Besjana Kasami, e njohur me emrin artistik Big Mama, Që në moshën 7 vjeçare ka filluar të këndojë në klubin muzikor "Klubi i fëmijëve të lumtur". Më pas ka vijuar shkollën fillore dhe të mesme të muzikës në Tetovë dhe në të njëjtën kohë ka qenë aktive nëpër festivale të fëmijëve, ku do të përmendim festivalin "Bletëzat" 97 pastaj festivalin "Bilbilat këndojnë" e shumë të tjerë. Po ashtu ka qenë vallëtare në ansamb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Rroftë Interesi (2007)

Zbritje Sezonale (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Milion
Ku Rafsha Mos U Vrafsha
I Len Krejt
Ku Mbeti Dashuria
Vet Më Le
Magjishem
Zbritje Sezonale
Shokut Tim
Kucuk Prens


Artistë Të Ngjashëm:

Tuna

Kaltrina Selimi

Argjentina Ramosaj

Adelina Emini

Afërdita Dreshaj

Anjeza Shahini

Vesa Luma

Rosela Gjylbegu

Zanfina

Mariza Ikonomi


Tags: Big Mama, Besiana Kasami

Big Mama në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018