A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Big Tee & Don Phenom - S'kini Me M'nal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2017

2017-02-22T18:00:02

Më Shumë Nga

Don Phenom


Nuk e di pse na kan inatin... 2x

[Big Tee:]
Kur e nisi e bitisi
Gabo mdil perpara plum
Ta krisi
Hunt ti prishi te rroki si
Tysoni
Mem rrzu smun
Munohni,kallashin
Matakoni
TBA vdekjen ta caktojm
I'm a crazy motherfucker eksplodoni
Snalna
N'tru sick rrezik kur
Kallna
Ma ma shum ndjekim
Gangstera
Edhe hajna
Mjafton me pas arma
Repin ne pe bojna ne dore e
Majna ne level tjeter
9mm nder seter i tranun per se teper
Money taker dhe money maker
Skeni mem nal dej sa jam
Gjall barin tu e kall hala ne
Mahall tu ba pazar
Pa pa pa nijet me dal, e shofin si gjith
Djal kshtu qe vellejstin e fal,
Kshtu qe vellejti me tmarr
Na n'ligen e pare ☝🏻na thirrin
Albanian pablo escobar

[REF.:]
Nuk e di pse na kan inatin
( Every city we mobbin )
(All of my shqipez are problem )
Nuk e di pse na kan inatin
( Every city we mobbin )
(All of my shqipez are problem )
Skeni me mnal skeni me mnal
Jo Jo Jo skeni me mnal
Skeni me mnal skeni me mnal
Jo Jo Jo skeni me mnal
Skeni me mnal skeni me mnal
Jo Jo Jo skeni me mnal
Kudo qe jena ju skeni me mnal
Kudo qe jena ju skeni me mnal

[Phenom:]
Fol per neve thuj gjona tsakta
Shqipet e pergjakta
Leht ta bojm shah mat na
Pussy ass rapper yea you done fucked up huh
Jena belaxhor midis ghettos me heker ndor
Midis ghettos ku ska shqiptar
Po midis veres dog sheshin bor
Kush e shet me bollek si t'futena mren
Ka me pa veç gazep
Ma jep krejt mallin e lekt ose krejt trunin n'tapet
This is a stick up a stick up
We shooting that trigger
Shqipet reale na dojn
Shqipet reale kuptojn
Kta tjert po mashtrojn
Kta tjert imitojn
Kta tjert nuk Jan gati
Vec rakin kafshojn
Heeeeeeee
Pussy ske bole per ne
Pussy CA fole per ne ?
Your think that you know por Nuk keni ide
Your think that you know por nuk keni ide
M'shkoj krejt jeta i armatosun
Krejt feminija si me ken i burgosun
Mos em pyt a i jetova kto vargje
15 vjeç mbijetova shum gjaqe
My people some shooters
Don't fuck with the Naqe
My shqipez some shooters
can't fuck with the naqe
Caliber flow jena shqipe pergjakshme
Je kunder neve my shqipe ska paqe
Je kunder meje ka shum kosekuenca
Ska kunder neve ka dek konkurenca
Lirikisht ska rezistenca
Seriozisht vjen violenca
(Ban) Aleanca por asht badihava
Me 1 kong shqip
Sa ndienja i vrava
Per hater te fansave e lash impaktin
Gishtin e tret kush na ka inatin

[REF.:]
Nuk e di pse na kan inatin
( Every city we mobbin )
(All of my shqipez are problem )
Nuk e di pse na kan inatin
( Every city we mobbin )
(All of my shqipez are problem )
Skeni me mnal skeni me mnal
Jo Jo Jo skeni me mnal
Skeni me mnal skeni me mnal
Jo Jo Jo skeni me mnal
Skeni me mnal skeni me mnal
Jo Jo Jo skeni me mnal
Kudo qe jena ju skeni me mnal
Kudo qe jena ju skeni me mnal


Ky tekst u dërgua nga Eno meceKartolina (1)

2018-03-03 20:59:16
My people some shooters
Don't fuck with the Naqe

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018