A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Wolf

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  246
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Big Wolf është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Producenti i mirnjohur Rafet Shala si e njohin te Gjith BiG WoLF a.Ka PsychoPaTh eshte rritur ne Prizren. Prejardhjen e ka prej fshatit Zaqisht Komuna Rahovecit. WoLFi ka filluar me muziken RAP qysh prej vitit 1998. Ne vitin 2000 ka filluar te miret me texte, kurse kengen e par e beri ne vitin 2001, pra prej 2001 deri tani wolfi ka afersisht ose mbi 200 keng, perposs do qe jan zhduk prej arkivit. WoLFi Perkujdeset vet per Beatat (instrumentala...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Real Mc

Memli Krasniqi

Barooti

Mc Qoppa

Xhero

Don Pizhi

Lil' Liri

Milot Hasangjekaj

Agon Amiga

I.N.S.E.C.T


Tags: Big Wolf, Big Wolf Aka Psychopath

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018