A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bijte E Marash Krasniqit

Nuk ka akoma asnjë votë

Bijte E Marash Krasniqit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Rapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.1

Kurre Nuk Vdes Marash Krasniqi

Rapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.2

Mhill Krasniqi & Bijte E Marash Krasniqit

Kur Kendoj, Me Lendon Zemra


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Vellezerit Gojani

Vllezrit Lamallari

Grupi Folklorik Hajvalia

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Folklorik Batllava

Grupi Dumoshi

Grupi Llapusha

Vellezerit Zogaj

Grupi Folklorik Nga Grabovci


Tags: Bijte E Marash Krasniqit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018