A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bilbilat E Mushtishtit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bilbilat E Mushtishtit është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2003, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit". Në vitin 2005, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Bilbilat E Mushtishtit". Në vitin 2005, Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati publikojnë albumin "Bilbilat Per Ju". Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Potpuri Me Yjet (2006)

Bilbilat E Mushtishtit (2005)

Bilbilat Per Ju (2005)

Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit (2003)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Stupcat

Tornados

Principata3

Shkurtja Shyhreti Remzia

Hana Band

Seleksioni 039

King Records

Diadema

Machiato Band

Rock Gjinis


Tags: Bilbilat E Mushtishtit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018