A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bimi Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Bimi Mustafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 4 Shkurt 2008, Bimi publikon videoklipin "Tak Tak Per Ty". Në vitin 2010, Bimi publikon albumin "Dashuria Me Zemër". Në vitin 2011, Bimi publikon albumin "Kërçovare Moj Drenush". Në vitin 2012, Bimi publikon albumin "Tallavaja është Ilaç". Më datë 8 Gusht 2013, Bimi publikon videoklipin "Shihet Ashiqare", në bashkëpunim me Mera Zymeri & Mc Lummy. Më datë 8 Prill 2014, Bimi Mustafa & Fikret Feta publikojnë videoklipin "Uskan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

O Sa Mire Ne Vendin Tone (2015)

Tallavaja është Ilaç (2012)

Kërçovare Moj Drenush (2011)

Dashuria Me Zemër (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Zjarr Do Ta Bëjna
Uskana Marshon
Shihet Ashiqare
Tak Tak Per Ty
Ndalu Zemer
Hip Hop Tallava
Dridhe Dridhe Belin
S'mundeni Me Na
Mekatare Me Ke Dale


Artistë Të Ngjashëm:

Ahmet Mehmeti

Muhamet Sejdiu

Astrit Zikolli

Qamil Hondozi

Ruzhdi Durmishi

Fani (M)

Isa Neziri

Bashkim Spahiu

Florimi

Safet Igrishta


Tags: Bimi Mustafa, Bimi Kercova, Bimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018