A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  104
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Blake është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertetë është Armir dhe u bë i njohur fale bashkepunimit me Eni Koçin. Ai është pjesë e produksionit Black Fish. Më datë 5 Tetor 2015, Blake publikon videoklipin "Mvp". Më datë 29 Korrik 2016, Blake publikon videoklipin "Real". Më datë 10 Nëntor 2016, Blake publikon videoklipin "Kceni". Më datë 27 Qershor 2017, Eni Koçi publikon videoklipin "Hold Up", në bashkëpunim me Blake. Më datë 3 Korrik 2017, Genc Prelvukaj publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mistiku

I2rejt

Kia

Krijel Flexy

3 Treshi

Narly

Buta

Readi

Bomba

Master-L


Tags: Blake, Blejk, Bllejk

Blake në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018