A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Blazy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Mars 2016, Blazy publikon videoklipin "Blz". Më datë 2 Nëntor 2016, Blazy publikon videoklipin "As1". Më datë 30 Qershor 2017, Blazy publikon videoklipin "Dhimbje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

J.B.

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Dora


Tags: Blazy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018