A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Balili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  118
  • Vendlindja:
  • Tepelenë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Blerina Balili është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Mars 2009, Blerina Balili publikon videoklipin "Cme Potis Me Ate Dore". Në vitin 2009, Blerina Balili publikon albumin "Cme Potis Me Ate Dore" Më datë 2 Prill 2013, Blerina Balili publikon videoklipin "Miqesi E Vjeter". Në Nëntor 2013, Blerina Balili merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dua Te Shoh Syte". Më datë 6 Shkurt 2017, Blerina Balili publikon videoklipin "Beqarin Ti Sot E Le". Më datë 16 Mars 2017, Dritan ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ona Vasjari

Dëshira Haxhi

Paro

Rilinda Velaj

Teuta Dyrmishi

Juli Cenko

Griselda Pepa

Laxarela

Tefta Kondo

Vitori Balili


Tags: Blerina Balili

Krijo Një Kartolinë