A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Braka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  82
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Blerina Braka është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. Blerina eshte nje kengetare profesioniste e muzikes klasike. Ajo eshte nje nder kengetaret e pakta te muzikes se lehte, qe ka mbaruar Akademine e Arteve si kengetare e muzikes lirike. Mund te mendohet se ky fakt mund ta pengoje per te qene e suksesshme, por duket se asnjera nga zhanret qe ajo kultivon, nuk nderhyjne ne suksesin e njeri-tjetres. Ajo eshte paraqitur ne shume festivale dhe punon edhe ne Teatrin e Opersas dhe Baletit, por gjithashtu,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Habibe Ostreni (Bibe)

Valbona Zhuleku

Greta Berati

Orgesa Zaimi

Era Rusi

Jeta Faqolli

Amarda Arkaxhiu

Aurora Ndoj

Albana Mesuli

Zhaku


Tags: Blerina Braka

Blerina Braka në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018