A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerina Braka & Liri Rasha - Le Te Tundet Vendi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2018

2018-03-20T18:06:06

Më Shumë Nga

Liri RashaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Le Te Tundet Vendi" kënduar nga Blerina Braka & Liri Rasha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Le Te Tundet Vendi".
Videoklipi nga Blerina Braka & Liri Rasha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018