A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blerina Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Blerina Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 22 Tetor 2016, Blerina Gashi publikon videoklipin "Dashuri Dhe Xhelozi". Në vitin 2016, Blerina Gashi publikon albumin "Live 2016". Më datë 18 Prill 2017, Blerina Gashi publikon videoklipin "Lamtumirë". Më datë 27 Tetor 2017, Blerina Gashi publikon videoklipin "Kuq E Zi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shemsie Gashi

Raimonda Kovaci

Arbnore Kleçka

Sanimete Krasniqi

Majlinda Topanica

Remzije Strumcaku (Rema)

Drandofile Rama (Filja)

Vjollca Selimi

Xhevahire Bytyqi

Fate Berisha


Tags: Blerina Gashi, Rina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018