A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blero - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Blero"


veten nuk mund ta gjej prap
mi more edhe ndjenjat
ket nuk e meritova
largimin tend s'kuptova
oooë

ref (2x) :
pa ty un po tretem
pa ty asgje nuk vlej me
sa her qe m'kujtohesh mungesen tende e njdjej

mendova se do t'kthehesh
mendova se do t'pendohesh
ti veten e tregove
me fal qe te dashurova
oo ooë ooo ojee

ref (2x) :
pa ty un po tretem
pa ty asgje nuk vlej me
sa her qe m'kujtohesh mungesen tende e njdjej

ref (4x) :
pa ty un po tretem
pa ty asgje nuk vlej me
sa her qe m'kujtohesh mungesen tende e njdjej


Ky tekst u dërgua nga Loraa'h
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018