A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blero - Ndale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T18:30:23

Muzika:

Blero

Muzika:

Prygo

Teksti:

Nderim Kurti


Se veq ti me jep knaqesi
S'po du me t'lon me m'ik
Po du me t'pa cdo dite
Buzet qe s'mi fale
Po m'vrasin ngadale
Ty ta dhashe zemren, dhe ti e vrave

Ndale, ndale veten ndale
Dua te ti puth buzet qe kurre s'mi fale
Ndale, ndale veten ndale
Dua te ti puth buzet qe kurre s'mi fale

Ref 2x:
Ndale ndale, zemren ti ma ndale
Zemren ti fale fale 2x

Ti m'bone me t'dasht ty
Ton jeten me t'pas ty
Po du me t'pas veq ty
Pa ty s'muj me kon vetja
Per ty kom shume ndjenja
Te un je e vetmja

Ndale, ndale veten ndale
Dua te ti puth buzet qe kurre s'mi fale
Ndale, ndale veten ndale
Dua te ti puth buzet qe kurre s'mi fale

Ref 2x:
Ndale ndale, zemren ti ma ndale
Zemren ti fale fale 2x


Ky tekst u dërgua nga Sabajeti
Më Shumë...