A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blero - 1000  (Feat. Prygo & Shqipri Kelmendi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2018

2018-01-19T17:13:32

Featuring

Prygo

Featuring

Shqipri KelmendiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1000" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...