A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blero - Ishe Si Lule


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2018

2018-11-27T17:29:24

Video Produksioni:

Imagine FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishe Si Lule" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...