A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tatesh Të Epërm 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Blerona Brao është një shkrimtare. Blerona Brao ka lindur më fshatin Tatesh të Epërm të Strugës. Mësimet e para i merr në shkollën fillore "Orhan Xhemaili" kurse të mesmen në gjimnazin e përgjithshëm "Ibrahim Temo"- Strugë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Aurela Uka

Florentina Zukaj

Xhenisa Memolla

Gjuljana Marku

Edisnajda Xhihani

Jehona Gashi

Flogerta Krypi

Mersina Makollari

Laureta Durmishi

Anida Rexha


Tags: Blerona Brao

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018