A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bleta Brovina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bleta Brovina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bleta njihet per zërin e saj unik dhe të ëmbël, por edhe për stilin dhe vijat trupore. Karrierën e filloi me këngën e saj të parë "Harro". Më datë 11 Korrik 2016, Bleta Brovina publikon videoklipin "Sa Najs". Teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 18 Dhjetor 2016, Bleta publikon videoklipin "Shume Lehte". Teksti u shkrua nga Vig Poppa. Më datë 1 Prill 2017, Bleta publikon videoklipin "Ti Kom Fal". Muzika e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nita Latifi

Fiorela Sahiti

Nikka

Kallashi

Elita Rudi

Fatjona Kuçi

Festina Mejzini

Eronida

Ariana

Filloreta Raçi (Fifi)


Tags: Bleta Brovina, Bleta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018