A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bleta - Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2018

2018-03-11T11:00:05

Se kuptova asnjehere une
E me mbeti mall
Zemra vdekur si jeton
Ne trupin e gjall

Ku mbeten ku mbeten
Ndjenjat qe kishe dje
U treten u treten
Fjalet qe ti mi dhe

Ref.
T'kom dasht t'kom dasht pa hile hile ty
S'kom dasht asnjehere
Me t'thy

Lot un i mbaj
Mrena un i mbaj i mbaj
Po zemres qysh mi thon
Ti mos qaj

Nuk pajtona une
Me fjalen
Çdo fillim ka nje fund
Se dashnia qe un kam
S'perfundon askund

Ku mbeten ku mbeten
Ndjenjat qe kishe dje
U treten u treten
Fjalet qe ti mi dhe

Ref. 2x
Tkom dasht tkom dasht pa hile hile ty
S'kom dasht asnjehere
Me t'thy

Lot un i maj
Mrena un i maj i maj
Po zemres qysh mi thon
Ti mos qaj


Ky tekst u dërgua nga @bletabrowinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018