A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blinera Jashanica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Bardhi I Madh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Blinera Jashanica është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vijon mësimet në shkollën Zejnel Salihu. Në Korrik 2014, Blinera Jashanica merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Ëmbelsirat", ku fiton çmimin si debutantja më e mirë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elta Ademi

Roza Sadiku

Edueda Salihaj

Anika Berisha

Lorina Dula

Vesa Berisha

Arbnora Rexhepi

Blinera Muzhaku

Erza Hoti

Rreze Bekteshi


Tags: Blinera Jashanica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018