A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • Te Rejat
 • E Hënë, 22 Prill 2019

  🔝 TOP 100: Renditja e Javës

  🔝 Top 100: 15 Prill 2019 - 21 Prill 2019   

  Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 15 Prill 2019 - 21 Prill 2019 dhe në vendin e parë ngjitet 3 pozicione kënga “Zemër” nga Dhurata Dora.

  Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Selfmade” - Getinjo (Pozicioni 10), “Ëndrrat E Mia” - Alban Ramosaj (Pozicioni 41), “3 Vitet Tona” - Emir (Pozicioni 46), “Mirë Se T'Gjeta Moj Kosovë” - Gold Ag (Pozicioni 49).

  Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Qikat E Mia” - Dhurata Dora (+117 pozicione), “Medelina” - S4MM (+106 pozicione), “Me Ke Mua” - Kejsi Tola (+98 pozicione), “Kesh Kesh” - Dhurata Dora (+91 pozicione).
  Shiko Më Shumë

 • E Hënë, 22 Prill 2019

  📊 Poll: Votimi i Javës

  📊 Cila Është Reperja Më E Mirë Shqiptare?   

  Mbyllet votimi i javës së kaluar 15-21 Prill 2019. Anketa titullohej “Këngëtari Më I Mirë” dhe më shumë u votua: Getoar Selimi me 162 vota. Më pas u renditën: Ledri Vula (128 vota), Noizy (80 vota), 2 Ton (24 vota), Stresi (16 vota), Cozman (5 vota).

  Sot fillojmë votimin e ri për javën 22-28 Prill 2019. Anketa e re titullohet “Cila Është Reperja Më E Mirë Shqiptare?” dhe alternativat janë: Tayna, Rina, Loredana, Melinda Ademi, Sara Malaj, Gjira. Ju ftojmë në votim!
  Shiko Më Shumë