A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Boren - Ain't True  (Feat. AB)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2018

2018-06-11T18:29:30


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ain't True" kënduar nga Boren.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ain't True".


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018