A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Brahim Osmanaj - Ike


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2018

2018-02-14T17:00:06

Prej Se Ike ti qdo sen ka ndryshe
Edhe une mo nuk jam I nejt
Prej Se Ike ti qdo O sen ka ndryshe
Edhe gotten un per ty pe thejob
Prej Se Ike ti qdo sen ka ndryshu
Edhe une mo nuk jom I nejt
Prej Se Ike ti qdo sen ka ndryshu
Edhe gotten un per ty pe thejjj

Tash Ike larg Ike larg
Edhe mumgesen tandee pe vret
Tash Ike larg Ike larg veq kallzom a munesh ma mir me get
He je je Se nese sjam un ski qysh nihesh veq kthemaesazhin ntelefon Se po du me Siguru a pot rrihet je je je ti a e din zemren tandee labirint po du me pas temen.
E ktatjerat po mundohen po O jo jo sun ma ndryshojn mu mendjen je je

M kujtohet shpeshher un e ti en vikendd

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018