A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Brikena Asa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Brikena Asa është një këngëtare. Në Maj 2009, Brikena Asa merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Per Koken Tende". Në Dhjetor 2009, Brikena Asa merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Sa Dua Une". Në Maj 2010, Orges merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Cmendem Per Ty", në bashkëpunim me Brikena Asa. Në Maj 2012, Petro Xhori merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Asgje Nuk Eshte Si Dje", në bashkëpunim me Brikena Asa. Më datë 27 Shtator 2017, Ladi Toska publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Maria

Fatima

Fabiola Lila

Bruna (Popullore)

Silva Brahimi

Jela

Arjeta Krasniqi

Vally

Ola Bakalli

Diola


Tags: Brikena Asa, Brikena Hasa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018