A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Shkolla

DITURINE E MARR ATY
PO ASHTU EDHE KNAQESINE
MUA SHKOLLA ME PELQEN
SEPSE ESHTE SHUME MIRE.

TE JEP DITURI
TE JEP ARSIMIM
TE JEP EDUKIM
PER PASARDHESAT NE VIJIM.

- poezi nga Brikena Gashi


- Poezia u dërgua nga Brikena Gashi -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018