A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bruno - A Me Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/09/2017

2017-09-26T17:00:01

Muzika & Teksti:

Bruno

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Imagine Films


A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Jam, un jam, jam pa ty.x2

Shume te kom menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nese ti mu m'ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu

I pushtuar jam, une i gjithi i pushtuar jam
Mendja edhe shpirti jan betu
Do jen gjithmone me ty e jo me mu...
Dhe pse nuk te kom, zemren ta kom dhon...

A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...

Jam, un jam, jam pa ty. x2


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (4)

2018-05-19 04:36:29
Shumë të kam menu
Pyes veten ti a m'ke menu
Nëse ti mu m'ke harru
Duke të dasht fort, të kam lëndu
2017-12-26 13:23:44
A me do pa kushte ti?
2017-11-27 07:14:03
Jam, un jam, jam pa ty.
2017-10-16 14:28:00
A me do edhe ti?
S'di me mbajt, s'di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di...x2

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018