A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bruno - Godet Shpirtin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2017

2017-11-21T17:59:47

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi
Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

REF.:
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

REF.:
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen

Kartolina (2)

2018-01-13 10:10:12
Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam
2018-01-03 17:12:40
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018