A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Bruno
  • Potpuri Shqiptare 2018

Live Video

Video Link

Bruno - Potpuri Shqiptare 2018  (Feat. Klajdi Haruni)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/01/2018

2018-01-02T01:30:01

Featuring

Klajdi HaruniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Shqiptare 2018" kënduar nga Bruno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bruno i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018