A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bujaka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Mars 2018, Bujaka publikon videoklipin "Wow Wow"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gup-Man

Liberation

Mc Romi

Qendro

Feral

Sparrow

Tifi Ag

B1azy

Smart Boy

Jonny


Tags: Bujaka, Dj Bujaka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018