A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Bulza është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Bulza Fejzullahu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Zhduku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Smolica

Suanita

Mjellma Berisha

Monika Salihu

Dafina Dauti

Jehona Lumi

Arlinda Gaxherri

Sara Kalaveshi

Edita Sopjani

Mirsa Kerceli


Tags: Bulza, Bulza Fejzullahu, Buleza

Krijo Një Kartolinë