A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Burim Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Burim Kastrati është një këngëtar i njohur. Më datë 16 Mars 2008, Burim Kastrati publikon videoklipin "Maturant"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Orhan Zeneli

B-King

Breaker G

Nusran Fera

Kacho

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Niku


Tags: Burim Kastrati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018