A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Burim Llapqeva & Agim Llapqeva - Pom Shikon


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/01/2018

2018-01-02T17:48:29

Më Shumë Nga

Agim Llapqeva

Këngë e albumit:

"Burim & Agim Llapqeva"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pom Shikon" kënduar nga Burim Llapqeva & Agim Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Burim Llapqeva & Agim Llapqeva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019