A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Burn - Ajo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2009


Ajo vinte per cdo jave
te na shihte ne lokal
ku ne luanim te shtunave LIVE

Sapo ulej ne banak
i ofroja un nje gote
dhe me dukej vetja se isha me fat..

syte e saj leshonin drite
gati behesha tja them
me mungonte pak guximi
dridhej trupi im

java shpejt na rrokullisej
me preteksin e flirtimit
ndersa vjeshten dalengadale e zuri dimri

r.f
Por nje dite nuk erdhi me
sa gabim qe nuk i thash
sa shume e dojaaa

Me mjaftonte ta jetoja
e te fshihesha un prapa nje shikimiii...nje buzeqeshjeee
Asnjehere nuk me kuptoi
dhe tani cdo nat' ne shtratin tim vajtoooj...

ajo ishte shume diskret
rrinte ulur gjithmone vet
dhe me ore qendronim bashke ne ne bisede

me pergjigjej me finese
nuk i merrte gjerat ters
dhe kur behej vone
ajo kerkonte ndjes

e percillja me makine
dhe kujtoja se me kaq
kisha hequr cdo dyshim
ne mendimin tim

r.f (2X)

Por nje dite nuk erdhi me
sa gabim qe nuk i thash
sa shume e dojaaa

Me mjaftonte ta jetoja
e te fshihesha un prapa nje shikimiii,
nje buzeqeshjeee
Asnjehere nuk me kuptoi
dhe tani cdo nat' ne shtrat n'qetsi vajtoooj...

Asnjehere nuk me kuptoi
dhe tani cdo nat' ne shtrat n'qetsi vajtoooj...

ajo vinte per cdo jave
te na shihte ne lokal
kur ne luanim.....
te shtunave...


Ky tekst u dërgua nga Ine   Dreni




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018