A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Buta - Ok Ok


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2018

2018-11-26T19:59:56

Këngë e albumit:

"Vjeshte / Dimer ‘18"


[Intro]
Hej cla$$ic anuloje at bi**h
Une kom ndrru swagin
Une kom ndrru shijen

[Chorus]
Une kom ndrru swagin (swagin)
Une kom ndrru shijen (shijen)
E kom tradhtu femren (femren)
Amo jo shoqnin (hey)
E kom ndrru adresen (hey)
Kom ndrru edhe shpijen (hey)
Krejt senet i ndrrova (hey)
Amo jo shoqnin
Spom vyn as nje shok i ri, ok ok
Ti sun nen n'qet tavolin, ok ok
Na dy smujm me qujt shoqni, ok ok
Ok ok ok
Ok ok ok

[Verse 1]
Mki n’mahall tu kcy si Diddy, ok ok
05 Around mah city, ok ok
Teli busy mos um thirr ti, ok ok
Po ha kivi po pi kivi, ok ok
Gucci gang Gucci gang
Sjom kan zara qe 5 vjet
Ti per fashion nuk di sen
Ti se njeh qit dizajner
Sun um fol mu ti per swag
Mun mem fol vec naj francez
Une sheher jom fermer
Kqyri pulat jon n'kafez
Uhh paret nkry si kur n'kaci (sikur n’kaci)
E kom kry kuliarine (kulinarine)
E kom pas 5-qe n'kimi (5-qe ne kimi)
Po sdi mire matematike
Sdi me zbrit
Di vec me shtu me pjestu e me shumzu
Ishi dje mu em kish shkru
Ee ekziston une kom harru
Une dhipa kom sa dush
Une kom dhipa neper han
Por nonen zemra e kish lshu
Mos me martu naj shqiptarke

[Chorus]
Une kom ndrru swagin
Une kom ndrru shijen (shijen)
E kom tradhtu femren (femren)
Amo jo shoqnin (shoqnin)
E kom ndrru adresen (adresen)
Kom ndrru edhe shpijen (shpijen)
Krejt senet i ndrrova (i ndrrova)
Amo jo shoqnin
Spom vyn as nje shok i ri, ok ok
Ti sun na qet tavolin, ok ok
Na dy smujm me qujt shoqni, ok ok
Ok ok ok
Ok ok ok

[Verse 2]
Une kom pare xhep t'majt, ok ok
Une kom pare xhep t'djatht, ok ok
Kom shootera si fortnite, ok ok
Slujna loja per ket djath, ok ok
(Uuh)
Kine Europe jom tu shetit (tu shetit)
Pa nevoj lek tu harxhit (tu harxhit)
Si bie bore iki n'Azi (iki n'Azi)
Mu n'dhjetor m'ki tu rrezit
Une dje kesh me nje bionde
Neser um gjen me ni brune
Edhe sdi me kon jom sonte
Nashta me njo me flok t’kuqe
N’kerr jom me papuqe
Edhe me tym po boj rrathe
Snalna n'drita tkuqe, me polic tu zajbat
Hey, mengjes hengra en Kosove (hey)
E tash dark po ha n’New York (hey)
Une kurre nuk muj mu lodh (nuk muj mu lodh)
Jom pagu sa her kom fol (sa her kam fol)

[Chorus]
Une kom ndrru swagin (swagin)
Une kom ndrru shijen (shijen)
E kom tradhtu femren (femren)
Amo jo shoqnin (shoqnin)
E kom ndrru adresen (adresen)
Kom ndrru edhe shpijen (shpijen)
Krejt senet i ndrrova (i ndrrova)
Amo jo shoqnin
Spom vyn as nje shok i ri, ok ok
Ti sun na qet tavolin, ok ok
Na dy smujm me qujt shoqni, ok ok
Ok ok ok
Ok ok ok


Ky tekst u dërgua nga  diona   deacahani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018