A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Butrint Imeri - Bakllava  (Feat. Gjiko)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  142

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

14/12/2018

2018-12-14T14:01:20

Featuring

Gjiko

Muzika & Teksti:

Gjiko

Muzika & Teksti:

Butrint Imeri

Produksioni:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


Hajde pina uh lalala shija si bakllava sinjorita une zemren ty ta ha ha ha
Hajde pina uh lalala shija si bakllava simpatija une zemren ty ta ha ha ha

A mdon o sinjorita a mdon mamasita ti mbon loka loka loka loka eeyy
Sinjoritaa ta ta sinjori ra ta ta ta
U merzitaa per ty gjuj ra ta ta ta

Hajde pina uh lalala shija si bakllava simpatija une zemren ty ta ha ha ha
Hajde pina uh lalala shija si bakllava sinjorita une zemren ty ta ha ha ha

Dondi qe vesh luis vi deri n breg ka met nxan se mu ka tek du met kap ja met prek ja me dek
Qyre qyre kur pi kqyri ajo n aijr prejpjett pjet(×13)
Uuhh bree ti ma hupe topin
ma nxerre spotin
Maje maje maje maje pozen
I say kur na po vina ka diskoteka po na gjujn femnat me jeleka
Kur na po vina ka diskoteka po na lajn me hi me trenerka

Hajde pina uh lalala shija si bakllava sinjorita une zemren ty ta ha ha ha
Hajde pina uh lalala shija si bakllava simpatija une zemren ty ta ha ha

Eyye eyye eyye jaajaa
Eyye eyye eyye jaajaa
Festojna na festojna na
Se tanat i kena
Vizllojna na vizllojna na
Kudo qe jena
Eyye eyye eyye jaajaa
Eyye eyye eyye jaajaa ey


Ky tekst u dërgua nga Vlora XY   dionaKartolina (2)

U krijua nga .....🎶🎵🎶� 2018-12-15 20:02:18
Festojna na, festojna na
Se tanat i kena
Vazllojna na, vazllojna na
Kudo që jena
2018-12-11 14:17:25

Hajde pina uhlala
Shija si bakllava

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018