A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bx-A - Fryma Rruges  (Feat. Phenom)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2012

2012-10-24T18:59:36

Featuring

Don Phenom

Këngë e albumit:

"Maska E Zez"


bX-a
.........................................................
Edhe mu kon fukara ha buk e benxin
Se si lypi askujt bx-a se don interesin
A me puth bothen e mu helmu n'tru
Ty bo gojore veq fansat e idollit met ndigu
Stili jem osht n'veti e si kom 10 ftyra
Repi osht i fundit dollari osht mnyra
Mu fry sa boll jeta jem ka dy opcione
E para real e dyta ri si pidh none
Mos kopjo bx-a stil ki qi askush se ka
Qe po bona kuje o vlla
Telefonat prej tona onve ty bo lutje
Gjendja repit shum posht me kto absurde
Qe abeja vjen ta polirat t'qet n'konzerv
Ta len repin e kopjum n'trupa me cev
Me infuzione se repi ka mbet rametli
Pa ardh mbreti jaro nvor hala mbet repi
.........................................................

Ref: Phenom
.........................................................
heeey jo jo kta nuk din
veq kur tna shohin ne prishtin
veq kur tna shohin ne tiran
midis shkupit me te tan

heeey jo jo nuk e din
kur ta marrim krejt Shqipnin
krejt Kosov Maqedonin
me gjith Malsin e krejt Shqiptarin
.........................................................

Phenom
.........................................................
Na jena djemt e A.B.I-t kta tjer kan dal afatit
Tmreht si thik kasapit mej pre kafsht e hip hapit
Je mburr prej inatit tvi nturr si qafa agrit
Jam prej kingsbridges me skuader t'pelham parkit
Se jam rrit nbronx naq jam rrit nlagje zezakit
Ku mrrespekton krejt hoodi me shok jem psikopatet
E kto jan faktet kush ka inat fuck it
Lene bythsh t'hapet me gjak bluza doj laget
Jem fut nrrep adolishent shqiptar nbronx mej represent
Un e shokun jon argjent edhe shoku bx-a
Reppin rreth e rrotull Shkoder rreth e rrotul pej
E kthejm prap sikur dikur nikyt rrep jena figure
Edhe pse na jena tri, me men jena tpjekun furr
Rrepi tash a mut e shurr nuk shoh burr veq karakurv
Qe po knon me emnin zhurm tvizatohet faqja nmur
Se I kam kaqakt gati prej N'Shkrel deri n'Bajram Curr
.........................................................

Ref: Phenom
.........................................................
heeey jo jo kta nuk din
veq kur tna shohin ne prishtin
veq kur tna shohin ne tiran
midis shkupit me te tan

heeey jo jo nuk e din
kur ta marrim krejt Shqipnin
krejt Kosov Maqedonin
me gjith Malsin e krejt Shqiptarin
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018