A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Caku Lezhes

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Caku Lezhes është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 23 Janar 2017, Caku Lezhes & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Vana". Muzika e këngës u punua nga Ilir Tironsi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emi Lelo

Silvi Nishtulla

Sevedin Hajolli

Ylber Franca

Sardi Gs

Astrit Rrenja

Lavdim Kasumaj

Taulant Vasili

Florian Tufallari

Mirjan Athina


Tags: Caku Lezhes

Krijo Një Kartolinë