A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Canela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Maj 2019, Canela publikon videoklipin "Deri Kur". Muzika e këngës u punua nga Cricket, ndërsa teksti u shkrua nga Gesko. Produksioni audio u realizua nga Cricket....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Neshi Cakolli

Marigona Vitia

Enkeleda Dervishi

Ardita Begu

Irida Pojani

Sarentina Cako

Taunita

Lily N

Katrin


Tags: Canela

Krijo Një Kartolinë