A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 28 Maj 2007, Cani & Anxhela Peristeri publikojnë videoklipin "Mos Me Harro". Më datë 13 Maj 2013, Cani publikon videoklipin "S'du Me T'pa Me Sy". Në vitin 2015, Cani publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 27 Qershor 2016, Cani publikon videoklipin "Tina". Në vitin 2017, Cani publikon albumin "Kendoj Per Ju". Më datë 27 Tetor 2017, Cani Etemi publikon videoklipin "Hajde O Hajde"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Kelmendi

Shkelzen Azemi

Dani Abazi

Sabri Haxholli

Vesad Mjeku

Fadil Zeneli

Fatlum Llugaliu

Ismet Aloshi

Smail Puraj

Petrit Krasniqi


Tags: Cani, Cani Etemi

Krijo Një Kartolinë