A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cani Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Cani Shabani është një këngëtar. Më datë 12 Nëntor 2017, Cani Shabani publikon videoklipin "Te Vendi Vjeter"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

R2

Blerim Maloku

El-One

Gjebraili

Qender

Plit

Elines

Mc Buqi

Fazli Rashica

Siller Banioz


Tags: Cani Shabani, Hasan Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018