A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: CAOS është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Tetor 2018, Caos publikon videoklipin "Adidas In Black"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

ML

Playmaker

Lnb

GK

Mergimii

Jj Gangster Dogg

Volcano

Dr. Flow

Luxhi

Exison


Tags: Caos

Krijo Një Kartolinë