A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  2056
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën i lindi si duket me ndihmën e dajës së tij I cili është Besniku, antari I grupit 2po2 me të cilin edhe e ka pasur bashkëpunimin e tij të parë si këngëtar profesionist. Një djalosh i ri, i pashëm dhe shumë i sukseshëm me siguri ka vjedhur zemrat e shumë femrave, por reperi Kosovar nuk ka dashur te fliste për këtë gjithmonë duke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

50 🔥🔥

Nipi i

2po2

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Google+

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Winter Is Here (2017)

Slumdog Millionaire (2015)

Kapo (2012)

Replay (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Pasha Jeten
Across The World
Bomba
Pa Cenzure
Pare Pare
Pse Po Ma Lun Lojen
Asnjoni
U Bo Von
C'est La Guerre
Karma


Përkthime (15)


Artistë Të Ngjashëm:

Lyric Master

Elinel

Mozzik

Majk

2Ton

Getinjo

Stresi

Kid Gashi (G4shi)

Ermal Fejzullahu

Ardian Bujupi


Tags: Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo

Capital T në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018