A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Ku Jon Paret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2009

2009-11-24T01:07:15

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '09"

Këngë e albumit:

"Replay"

Pjesëmarrëse në

Netët e Klipit Shqiptar 10


Okay! A jeni gati? (a jeni gati)
Okay! A u ardh kerri hala (Yeah!)
Okay! Ju a jeni gati?
A i keni marr maskat me veti?
Okay! Let's Rock!
Let`s Go Dammn! Babe! Oukay!

Lsho kronometrin 1 minut i kena koh
Kallxo ku jan paret e mos vetni qa me bo!
Krejt për toke, mos t'livrit asnjoni mo
Qitni paret, Paret..po..po..po..poooooooo
Ekstrem i pregadit, garderoben plot sharm..a`a..a`a..Ey!
Mos t`shkon menja me prek alarm
a`ha a`haa Ei! Kush o kryesori no asking
S`kena ardh me lu q' , po, po plaqkisim Bank!
Sa here vjen CapiTaLi me klik e kqyrni ka`ka me ik.
Gjuma ni thik e gjuma ni lig buzal s'perdori mo thik
What`s Up! Pe dini lekt ka po vinn
Edhe sigurimi dridhet kur ekipa jeme m`rrin
Une kom ka me qu,une kom ku me msheff
I transferoj qatje, ku ju kurr s`muni mi gjet
Sa here boj plan, e rroki si shigjet
Shifrat qe kapi i kan ka 7 zero e perpjett !

Reff:
Kombinim fatal, klika edhe 1 CapiTaaL
What`s Up! wo! wo! wo! (Hey)
Kombinim fatal klika edhe ni CapiTaL
Ku jon lekt? wo! wo! wo! (Hey)
Kombinim fatal, klika edhe ni CapiTaL
What`s Up! wo! wo! wo! (Hey)
Kombinim fatal, klika edhe1
CapiTaL
Qitni Paret! (qitni paret) Pa`Pa`Pa! (Hey!)

Ekipen e kom gati lekt plot rrafsh n`qant,n`xhep.
Qe pse kom lek se kom zemer edhe band
Une kurr nuk jom vet! Spina Drog e as Jack!
Straight, full, extra ballaser, high-tech
Dokna i pafajshëm hokus-pokus on the block
e kom ni 9 milimetra kshtu që mos u bon Papak!
Senzora n`tona ant veq i nin tu bo Tik-Tak!
Tik-Tak, Tik-Tak..u bonem rich edhe pak!
Transporti mrrin en cak tash spo mungon senn
Plani gjenial po funksionon pa as ni problem
Ndahem en n`2 grupe gjani pozitat ku kenn
Hin me ni ven dil me ni ven kërkun sun po nxini ven
Senin e venin e kena gjet n`secilin venn
I kena 2-3 vet ska shanca na mrapa me met
Edhe nëse menon ski nevoj mem vet
Hej kapu n`telefon për 2 minuta mrrina n`stacion
Bileten, dokumentat edhe drejt en avijoonn..A`A`A!

Reff:
Kombinim fatal, klika edhe ni CapiTaaL
What`s Up! wo! wo! wo! (Hey)
Kombinim fatal klika edhe ni CapiTaL
Ku jon lekt? wo! wo! wo! (Hey)
Kombinim fatal, klika edhe ni CapiTaL
What`s Up! wo! wo! wo! (Hey)
Kombinim fatal, klika edhe ni CapiTaL
Qitni Paret! (qitni paret) Pa`Pa`Pa! (Hey!)

We Got The Money! Ey`Ey`Ey`Ey!
We Got The Power! Ey`Ey`Ey`Ey!
We Got The Money! Ey`Ey`Ey`Ey!
We Got The Power! Ey`Ey`Ey`Ey!

Aaa! Please Try Again!


Ky tekst u dërgua nga The Rock.   ScarSoulja   Fortesa   Linn`a   Xooni   florent   manutd   deenis   freman   fabulous   Clinto1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019